Kedves Szülők, Gyerekek, Pedagógusok, iskolát támogató Barátok!

„Kerüld meg a Földet az iskoláddal az Egyenlítő mentén” kihívásra szólítok minden diákot, tanárt, iskolai dolgozót, családtagot, ismerősöket, akik megtett lépéseikkel, kilométereikkel hozzájárulnak iskolánk fejlesztéséhez, egészségtudatos neveléséhez. A résztvevők letöltik a MASPORT-Magadért Sportolj applikációt, kiválasztják a Budajenői Általános Iskola tanintézményét, és a meghirdetett időtartam alatt (2021.03.01-06.01) folyamatosan gyűjthetik a kilométereket. A kilométereket gyaloglással, futással és kocogással lehet teljesíteni.
Az iskola, ha teljesíti a virtuális útvonalat, 40076 km-t már 50.000 Ft értékű, a leghosszabb virtuális távolságot teljesítő tanintézmény pedig 200.000 Ft értékű sportszer díjazásban részesül. Együtt, közösen elérhetjük a célt!

Dalosné Kovács Györgyi
pedagógus