Örömteli, hogy tavasszal évről-évre hírt adhatunk a budajenői iskolások sikereiről.

A természettudományos versenyeken ebben a tanévben is szép eredmények születtek.

A magas színvonalú Hevesy György Kárpát-medencei Kémia Verseny iskolai fordulójában a hetedik osztályosok között 1. helyezést ért el Dobay Botond Csaba, őt követi holtversenyben a két 2. helyezett, Skapér Zsigmond és Vágó Balázs, majd a 3. helyezett Jekl Bernadett. A megyei fordulóban az első és a második helyezett diákok képviselik iskolánkat március végén.

A nyolcadik évfolyamos tanulók számára kiírt XXXI. Öveges József Kárpát-medencei Fizikaverseny iskolai fordulójába tizenháromhárom lelkes diákunk jelentkezett, közülük a második fordulóba jutott: Bartha Ábel 8. a osztályos tanuló. Sikere példa nélküli, hiszen az elmúlt tíz évben egyetlen budajenői iskolásnak sem adatott meg.

Gratulálunk a budajenői diákoknak, és felkészítő tanáruknak, Gulácsiné Kozma Sarolta tanárnőnek az eddigi eredményekhez, és további sikereket kívánunk!

A Bolyai Természettudományi Csapatverseny körzeti fordulójában 16 (!) csapatban, összesen 60 tanulónk vetélkedett február 5-én. A 3-4 fős csapatoknak közös munkával 60 perc alatt kellett egy 13 feladatból álló tesztet megoldani, és online beküldeni. A legjobb eredményt elérő csapatok közül díjazott lett, megyei 5. helyezésével, a 8. a osztály „Jonatán alma” csapata.
Gratulálunk!

Évfolyam  Csapatnév  Csapattagok Helyezés Felkészítő tanár
3.a Biológusok Kerkai Vince
Kiss Dávid
Tóth Nándor
Virág Barabás László
11. Belicky Ernesztina
4.a Természetbúvárok Fodor Mátyás
Nagy Hunor Attila
Steiner Botond
Vingelmann Márton
8. Csereklyei Dánielné
7.o Padlizsánok Jekl Bernadett
Dobay Botond Csaba
Skapér Zsigmond
Vágó Balázs
7. Gulácsiné Kozma Sarolta
és Legerszki Andrea
8.a Jonatán alma Bartha Ábel
Demmiány Júlia
Demmiány Márton
Kováts Anna Zsófia
5. Gulácsiné Kozma Sarolta
és Legerszki Andrea
8.b Aranyalma György Enikő
Partics Anna Zsófia
Takács Veronika Hanna
10. Gulácsiné Kozma Sarolta
és Legerszki Andrea

 akadálymentes honlap

 Étlap

 


Iskolánk a Müpa Partneriskola-programhoz csatlakozott
Iskolánk a Müpa Partneriskola-programhoz csatlakozott

COVID érintettség:
Pozitív COVID tesztje van:
0 fő tanuló
0 fő felnőtt
Karanténban van:
0 osztály