A DSD I. (Deutsches Sprachdiplom) nyelvvizsga próba szóbeli részén az iskola 7-es tanulói vesznek részt.

Ez lehetőséget biztosít nekik, hogy a valós nyelvvizsgán már felkészültebben tudjanak szerepelni. A próba nyelvvizsgán idén 3 tanuló méretette meg magát. Mészáros Lili kedvenc macska fajtájáról, a Maine Coon-ról,tartott előadást, Péter Boglárka a papagájokat mutatta be a vizsgabizottságnak, míg Yürekli Yasmin a kutyákról készített színvonalas bemutatót. Mindhárman eredményesen szerepeltek a próba vizsgán, és jövőre biztosan sikeresen veszik majd az akadályokat a nyelvvizsgán is.

 akadálymentes honlap

 Étlap

 


Iskolánk a Müpa Partneriskola-programhoz csatlakozott
Iskolánk a Müpa Partneriskola-programhoz csatlakozott

COVID érintettség:
Pozitív COVID tesztje van:
0 fő tanuló
0 fő felnőtt
Karanténban van:
0 osztály