Régóta várt esemény a nagyszerű két tanterem átadása 2021.02.22-én hétfőn.

A pandémia idején minden szempontból szükséges tantermek átadása szűk körben valósult meg. A termek a kiszolgáló egységekkel és a tanári szobával együtt kb. 200 négyzetméter területű. A két szerencsés kiköltöző osztályunk a 3.b és a 7. osztályosok akik így 45 fővel vehették birtokba és vigyázhatják a csodálatos elhelyezkedésű tanegységet.
A beruházás és a használatbavétel nem valósulhatott volna meg Budajenő Község Polgármestere nélkül. Az iskola Nevelőtestülete, Szülői Szervezete és a Tanulóink nevében is köszönjük Budai István fáradhatatlan energikus munkáját!

Blaskó Szilvia mb. igazgató

 akadálymentes honlap

 Étlap

 


Iskolánk a Müpa Partneriskola-programhoz csatlakozott
Iskolánk a Müpa Partneriskola-programhoz csatlakozott

COVID érintettség:
Pozitív COVID tesztje van:
0 fő tanuló
0 fő felnőtt
Karanténban van:
0 osztály