Emlékezetes sikert ért Iskolánk, amikor két évvel ezelőtt a Kárpát medencei rajzpályázaton első díjas - ARANYCERUZA-DÍJAS lett DAKÓ VIRÁG tanulónk.

Rajzcsoportunk lelkes tagjai idén is részt kívántak venni ezen a páratlanul szép, immár 9. alkalommal meghirdetett rajzversenyen.
Minthogy kényszerűségből mi is távolsági (on-line) oktatással folytatjuk a tanévet, úgy döntöttünk, hogy a jelentkezések nagy száma miatt idén a most kényelmesebb - II. kategóriás On-line pályázati - lehetőséget próbáljuk ki. A benevezett alkotó tíz diákunk 11 alkotással pályázik:

1. NAGY BOTOND 5.osztály (11 éves) - SZENT LÁSZLÓ BIROKRA KEL. Vízfestés. A3.
2. RACK ANDRÁS 5.osztály(11 éves)- SZENT LÁSZLÓ SZÖG NEVŰ LOVÁN. ceruza, akvarell. A3.
3. DONOVITZ EMMA 5.osztály(11 éves) -SZENT LÁSZLÓ ROHAMBAN. VÍZFESTÉS. A3.
4. Kövesdi Emília 5.osztály (11 éves)- Szent László székesegyháza (A4)
5. Sebestyén Zoltán 5.osztály (11 éves)- Szent László szentté avatása. Ceruzarajz (A3)
6. Sebestyén Zoltán 5.osztály (11 éves)- Szent László szentté avatása.Diópác
7. PERCZE RÉKA 5.osztály (11 éves)- Szent László középkori temploma. Vízfestés, tempera. A4.
8. KÓKAI IMRE 6.A (12 éves)- SZENT LÁSZLÓ LOVAG. Ceruza, akvarell. A3. (2)
9. FARKAS ENIKŐ 6.A (12 éves)- Szent István király szentté avatásának 620.
10. Tárnok Zétény 6.a (12 éves)- Szent László titkos erdei temploma. Vízfrestés A3.
11. BICSKEY BARBARA 6.B (12 éves)- SZENT LÁSZLÓ VITÉZ A LOVÁN. ceruzarajz. A4.

KÍVÁNJUNK NEKIK SOK SIKERT A NEMES MEGMÉRETTETÉSEN!
(Péter Lászó rajztanár)