Kedves Diákok, Szülők, Tanárok és Barátok!Köszönjük azoknak, akik részt vesznek a MASPORT- Sportolj Magadért kihívásban, és az egészséges életmód mellett gyűjtik a km-t a Budajenői Általános Iskolának. Szeretnélek Benneteket még egy utolsó hónapi hajrára kérni, mivel június elsején lezáródik a gyűjtés! Idáig 27600 km-t sikerült gyaloglással, futással, kocogással teljesíteni. Szembesülünk nap, mint nap, hogy az egészség mekkora érték. Egészségi állapotunk összefügg azzal, hogy mennyit mozgunk, szabad levegőn mennyi tevékenységet végzünk. A rendszeresen végzett testedzés már gyermekkorban is nagyon fontos, hiszen a növekedésben lévő szervezet számára, az izmok, csontok és az egészséges idegrendszer fejlődéséhez is elengedhetetlen. A rendszeres testmozgás azonban nem csak az egészségmegőrzésben, hanem a testi és szellemi felfrissülésben is kiemelkedő, serkenti a kreativitást, növeli a teljesítőképességet. Mint mondani szokták, ép testben ép lélek!

Ha neked is fontos a testmozgás, egészséged megőrzése, akkor Sportolj Magadért!

Dalosné Kovács Györgyi

 akadálymentes honlap

 Étlap

 


Iskolánk a Müpa Partneriskola-programhoz csatlakozott
Iskolánk a Müpa Partneriskola-programhoz csatlakozott

COVID érintettség:
Pozitív COVID tesztje van:
0 fő tanuló
0 fő felnőtt
Karanténban van:
0 osztály