„Indul az élet, nyitnak a termek,
sok kicsi álom vár ma terád,
hangulatával majd felemelnek,
udvaron ünnep, lásd a csodát!”

Tóth Enikő Enci: Tanévnyitó mindenkinek

Mintha csak tegnap lett volna, amikor lezártunk ismét egy rendhagyó évet. Sok tervvel, reménnyel indul a 2021/22-es tanév. Számtalan program várható idén is a Budajenői Általános Iskolában. Indul helyi logika verseny, megmérettetés matematikából, szépírásból, rajzból, német nyelvből. Ezeken kívül országos csapat- és levelezős versenyekre lehet majd jelentkezni magyar nyelvből, matematikából és természettudományokból.
Lesz énekkar, Tudósklub, sakk- és dráma szakkör is.
Lesznek tanulmányi kirándulások, színházlátogatások, erdei iskolák, egyéb osztályprogramok. A termek, folyosók már feldíszítve várják a diákokat, hogy szeptember 1-jén- a tanévnyitó ünnepség, s az elsősök polgárrá fogadása után- az örömmel végzett tanulás, valamint a sok élmény színterei lehessenek.