Az elmúlt iskolaévben a Budajenői Iskola diákjai nagy lelkesedéssel vettek részt a százhalombattai Comp-rend Kft. által meghirdetett országos Széchenyi Rajzpályázaton.

A szervező honlapján is közzétette a szakmai zsűri döntése alapján megszületett, számunkra kellemes meglepetést erő eredményét. A megmérettetésen, két kategóriában négy tanulók is kitűnően szerepelt:

- 1/2 korosztály: KÓKAI BOGLÁRKA 8. A - ELSŐ DÍJ
- 1/2 korosztály: MÉSZÁROS LILI 7.o. - HARMADIK DÍJ
- 1/3 korosztály: NAGY BOTOND 5.o. - ELSŐ DÍJ
- 1/3 korosztály: RACK ANDRÁS 5.o. - MÁSODIK DÍJ

Külön dicséretben részesült Farkas Enikő 6. osztályos tanulónk.

Az eredmény nagy örömünkre volt, a gyerekekkel pedig madarat lehetett fogatni.
A járvány országos elharapódzására és más nehézségek miatt azonban, az iskolai év végére tanulóink ajándékcsomagjai még nem érkeztek meg. Szeptember 24-én, pénteken ezért kellemes meglepetésként éltük meg, amikor a rajzpályázatot levezető cég képviselője, Tóth Ágnes, a Comp-rend Kft. ügyvezető Igazgatója két gyermekével személyesen hozta el díjazottjainknak az ajándékcsomagokat.

Péter László- vizuális nevelés tanár