Hatalmas élményben volt része az alsó tagozatnak az 5. b osztállyal kiegészítve november 8-án.

Fergeteges Márton-napi mulatság részesei lehettek a gyerekek, amit mosolygós tekintetük és ragyogó szemeik is elárult az előadás alatt és után. Tánccal, zenével, énekkel, mesével elevenítették fel a szereplők Szent Márton históriáját. A Kistarcsai Pannónia Táncegyüttes „Barkóca” és „Berkenye” gyermekcsoportjai néptáncukkal varázslatos hangulatot biztosítottak a Tarsoly zenekar kíséretével. Benedek Krisztina mesemondó-énekes a közönség bevonásával fokozta a hangulatot és mindezt Farkas Zoltán „Batyu” műsorvezető kommentjei tették még színesebbé. A minden korosztály számára élvezetes előadás emlékezetes marad még sokáig.

Horváth Szilvia

 akadálymentes honlap


Iskolánk a Müpa Partneriskola-programhoz csatlakozott
Iskolánk a Müpa Partneriskola-programhoz csatlakozott

COVID érintettség:
Pozitív COVID tesztje van:
13 fő tanuló
6 fő felnőtt
Karanténban van:
0 osztály