Az őszi szünet előtt interaktív, élménypedagógiára épülő környezetismeretórában volt része a harmadik évfolyamnak.

Völgyi Gergely vadgazda mérnök és erdőpedagógiai szakmérnök, az Erdei Garabonciás érkezett hozzánk, hogy rendhagyó módon tartsa meg a környezeti nevelésen alapuló természetismeretórát a mező témakörében. Sok-sok az élőhelyhez kapcsolódó növényi és állati preparátum segítségével, melyet a kezükbe is vehettek a gyerekek, kaptak képet arról, hogy milyen bonyolult hálózatot is rejt magába a természet.
Foglalkozásával a tananyagon kívül a természet szeretetére, tiszteletére és a rendszerben történő gondolkodásra nevelte a gyerekeket.
Köszönjük az élvezetes órákat! Visszavárjuk Gergőt egy újabb élőhely felfedezéséhez!

Horváth Szilvia

 akadálymentes honlap


Iskolánk a Müpa Partneriskola-programhoz csatlakozott
Iskolánk a Müpa Partneriskola-programhoz csatlakozott

COVID érintettség:
Pozitív COVID tesztje van:
13 fő tanuló
6 fő felnőtt
Karanténban van:
0 osztály