Októberben a két negyedik osztály Tatára ment kirándulni. Először a tavon versenyző vadkacsákat és a várat néztük meg.

Itt a legjobban a régészeti kiállítás leletei és a makettek tetszettek. Ezután az Angolkert romjai között ugráltunk és bejártuk a Pokol barlang minden zegzugát. Délben a Fényes tanösvény láperdőjében versenyeztünk, hogy ki lát több mocsári teknőst. Végül az almásfüzítői Azaumban a római korról hallgattunk meg egy előadást, majd megnéztük az erődöt is. Végül négy fős csapatokban ügyességi versenyen vettünk részt.
Mindenki nagyon jól teljesített, fantasztikusan éreztük magunkat.

4/a és 4/b osztály

 akadálymentes honlap


Iskolánk a Müpa Partneriskola-programhoz csatlakozott
Iskolánk a Müpa Partneriskola-programhoz csatlakozott

COVID érintettség:
Pozitív COVID tesztje van:
13 fő tanuló
6 fő felnőtt
Karanténban van:
0 osztály