ISMÉT ÁTTÖRÉS - ARANYCERUZA DÍJAS LETT NAGY BOTOND

6. OSZTÁLYOS TANULÓNK A 9. KÁRPÁT MEDENCEI RAJZPÁLYÁZATON!

Sokan még emlékeznek arra, hogy Iskolánk tanulója DAKÓ VIRÁG két éve nagy sikert ért el a Kárpát medencei rajzpályázaton: több mint másfélezer tanuló közül ARANYCERUZA-DÍJAT kapott.
Akkor sokan azt gondolták, hogy ilyen csoda csak egyszer történhet meg velünk. Most azonban megtörtént másodszorra is:
Majd kétezer pályamű közül NAGY BOTOND hatodikos tanulónk "Szent László birokra kel a kun vitézzel" c. alkotását is ARANYCERUZA DÍJJAL tüntették ki.
Tanulónk a díjat a napokban, az iskola udvarán megszervezett rövid díjkiosztó ünnepségen vette át.
A rajzpályázaton egyébként még tíz tehetséges diákunk vett részt: NAGY BOTOND, RACK ANDRÁS, DONOVITZ EMMA, KÖVESDI EMÍLIA, SEBESTYÉN ZOLTÁN, PERCZE RÉKA, KÓKAI IMRE, FARKAS ENIKŐ, TÁRNOK ZÉTÉNY és BICSKEY BARBARA is sikeresen szerepeltek és mindannyian dicséretben részesültek.
Gratulálunk a díjazott NAGY BOTOND hatodik osztályos tanulóknak, és Mindannyiuknak az elért sikerekért.
Képeinken a díjazott művet láthatjuk, az átadás boldog pillanatait Blaskó Szilvia intézményvezető örökítette meg.

(rajztanár)