Eredményes volt az „Itt van az ősz, itt van újra…”

című iskolai rajzpályázat

Budajenő iskolája méltán büszke az utóbbi négy évben felfedezett tehetséges rajzolóira.

A megbecsülés általában azokat a diákokat illeti meg, akik 2018 óta megyei és országos első, második és harmadik helyezéseket értek el. Sőt, rangos Nemzetközi rajzi megmérettetéseik során győztek és elismerésekkel, oklevelekkel, Aranyceruza-díjakkal tértek haza. Akik díjakat arattak, dicsőséget szereztek maguknak, iskolájuknak, tanáraik és szüleik büszkeségei lehettek. De természetesen azok számára is kijár a dicsőség és a megbecsülés, akiknek nem sikerült díjakat hozni, azonban tehetséges versenytársai és egyenrangú küzdőfelei voltak a sikert elérőknek!

A szeptember végén meghirdetett Őszi iskolai rajzpályázaton résztvevők most ismét bizonyították a tehetségüket, rátermettségüket. A mostani, Mikulás-napi kiállításon huszonhat rajzoló diákunk szebbnél szebb élményszerű alkotásában gyönyörködhetünk.

Ők ugyan magukat nem kímélték! Vállalkoztak a bennük élő költőóriás, a lánglelkű Petőfi Sándor míves versének az ihletett újragondolására. Ecsettel, tollal és ceruzával küzdöttek és végül bebizonyították, hogy nem csupán szorgalmasok, hanem példátlanul tehetségesek is.

(rajztanár)

DÍJAZOTTAK:

Az iskolai rajzpályázatokon résztvevő diákok szabályzatunk szerint csak egy alkalommal díjazhatók. Akik a tavalyi iskolai évben a győztesek között voltak, azok most versenyen kívül szerepeltek. Ők idén csak egy-egy megtisztelő

Csoki-díjat kapnak:

Rack András 6.