(2021.december 16.)

Sturcz Attilát elsősorban iskolánk segítő logopédus szakembereként ismerjük. Tudnunk kell azonban, hogy nem csak logopédus, hanem a magyar nyelv tanára, ugyanakkor a népzene kiváló művelője is. Évekkel ezelőtt a zsámbéki Hajnalkötöző népzenei együttes tagja volt: több hangszeren is játszik. Ugyanakkor sokrétűbb, mint gondolnánk, hiszen ráadásul több film, és animációs film szinkron-hangját is kölcsönözte már.

Attila bácsi, ahogyan iskolánk diákjai szólítják, december 16-án a délutáni tanulószobán körünkben vendégeskedett. Ajándékot hozott nekünk: nagyszerű, adventi és karácsonyi dallamokból összeállított hangszeres/énekes előadásával lepte meg a lelkes hallgatóságát. Néhány tanuló pedig ritmikus ütőhangszereken (tarbuka, triangulum, csörgők, kerepelő, marimba, xilofon, stb.) kísérhette a gitáron eljátszott dallamokat.
Attila bácsi a fellépésével örömteli hangulatot teremtett, amit ezúton is megköszönünk neki.
Áldott és boldog karácsonyi ünnepeket kívánunk!

A felsősök tanulószobás diákjai

 akadálymentes honlap


Iskolánk a Müpa Partneriskola-programhoz csatlakozott
Iskolánk a Müpa Partneriskola-programhoz csatlakozott

COVID érintettség:
Pozitív COVID tesztje van:
13 fő tanuló
6 fő felnőtt
Karanténban van:
0 osztály