A hosszú hétvége előtt tartalmas programban volt része a 3. évfolyamnak.

Először a 4. osztályosok által összeállított nagyon színvonalas emlékező műsort nézhették meg március 15-e alkalmából, majd pedig a Kárpát-medencei Nemzetiségek zarándok és kegyhelyeinek állandó kiállítását tekinthették meg.
Király Eszter vezetésével végigjárhatták a Magtár épületének rendezvényhelyszínét, az ifjúsági-és zarándokszállását, majd pedig interaktív módon ismerkedhettek meg csapatokban a zarándok és kegyhelyekkel, azok stációival és a hajdani résztvevők visszaemlékezéseivel. A csapatok között verseny zajlott, melynek tétje, egy ingyenes kiállítás látogatás volt. Két csapat holtversenyben végzett, így ők mindannyian megnézhetik még egyszer családjaikkal is a tárlatot.
Köszönjük ezt a lehetőséget, mert nagy élményt nyújtott minden résztvevőnek. Szeretettel ajánljuk iskolánk osztályai és minden érdeklődő számára.

Horváth Szilvia
3.a osztályfőnöke