A 2021/22-es tanév első osztályos kosarasaiból álló Budajenői Csipet Csapat kimagasló teljesítménnyel, első helyen végzett a Kosárpalánta bajnokság harmadik fordulóján is.

Az első két forduló zárt kapus versenye után, mindannyiunk örömére, az utolsó megmérettetésre már a szülőket is beengedték, így részesei lehettek az izgalmaknak.
Köszönjük a szurkolást!

Gratulálunk a gyerekeknek!

2022. május 8-án, vasárnap kerül sor a szezonzáró Kosárpalánta Jamboree rendezvényre, ahová korosztályonként 6-8 csapatot hívnak meg. Mindannyiunk nagy-nagy örömére, mi is meghívást kaptunk, bekerültünk az ország legjobb nyolc csapata közé!
Az első osztályosok legjobbjai között soproni, székesfehérvári, újpesti, nyíregyházi, miskolci és teskándi kosárpalánták vannak.

Hajrá, Csipet Csapat!