2022. április 21-én - két év kihagyás, illetve online keretek közé szorítás után – újra a régi formában zajlott az Általános Iskola pályaorientációs rendezvénye.

Több, mint egy tucat, igen változatos területekről érkező szakmát ismerhettek meg és próbálhattak ki a felsős gyerekek, köztük a rendőri, a pszichológusi, a bőrdíszművesi, a kertészmérnöki, az építészmérnöki, a grafikusi pályával, de a méhészet és a szépségipar és a műsorvezetés-szerkesztés is terítékre került. Programunk nem lehetett volna ennyire színes az Érdi Iparkamara, valamint az energiáikat és szabadidejüket erre önzetlenül rááldozó szülők, sőt egykori tanítványok szülői nélkül. Munkájukat a gyerekek nevében ezúton is nagyon köszöni a Budajenői Általános Iskola!