Mindenki nagy örömére az idei tanév végén, végre lehetőség adódott elmenni több napos erdei iskolába.

Annál is inkább nagy esemény volt ez, mert többen is életükben először töltöttek több éjszakát távol a családtól, az anyától. A Budaörsi Csiki Pihenőkert parkjában jártunk, jurtákban aludtunk és játszva tanultunk. Komplex történelmi és természetismereti programokban lehetett részünk, melynek tematikája a „Csodaszarvas nyomában” volt. A történelmi mondákra alapozottan és történelmi személyekhez kötötten ismerhettük meg őseink nomád hétköznapjait, a környező hegy tanösvényét bejárva pedig a természetismereti tudást bővíthettük. Szép volt, jó volt, igaz volt!

 akadálymentes honlap

Ökoiskola logo


Iskolánk a Müpa Partneriskola-programhoz csatlakozott

COVID érintettség:
Pozitív COVID tesztje van:
0 fő tanuló
0 fő felnőtt
Karanténban van:
0 osztály

div class=