2022. május végén a Budajenői Általános Iskola egy új, természettudományos szaktanteremmel bővült.

A természettudományok kiváló művelői trudják, hogy ezen tárgyak : fizika, kémia, biológia, földrajz- igazi megismerésével a gyermekek olyan tudásra tesznek szert ami a további életükhöz elengedhetetlen. Ezen tárgyakat most a speciális bútorzattal, berendezésekkel, kísérletekhez alkalmas eszközökkel és szemléltető eszközökkel, felhő alapú táblával felszerelt szaktanteremben oktathatják kollégáink. Iskolánkban szerencsés helyzetben vagyunk, mert az említett tantárgyakat kiváló szak tanárok tanítják, és minden nehézség ellenére teljes a szakos tanári ellátottságunk. A humán erőforrások mellé pedig jött az emberi és anyagi támogatás: Soltész Miklós Államtitkár Úrtól, Menczer Tamás Államtitkár Úrtól, Budai István Polgármester Úrtól és a Köznevelési Államtitkárságról. A fejlesztés szakmai támogatást kapott Rigó Katalin Érdi Tankerületi Igazgató Asszonytól. A nevelőtestület nevében is köszönöm nagylelkűségüket, tapasztalatukat, akaratukat, hogy iskolánkat segítik, fejlesztik és a budajenői gyermekek érdekében mindent megtesznek!

Blaskó Szilvia intézményvezető

 akadálymentes honlap

Ökoiskola logo


Iskolánk a Müpa Partneriskola-programhoz csatlakozott

COVID érintettség:
Pozitív COVID tesztje van:
0 fő tanuló
0 fő felnőtt
Karanténban van:
0 osztály

div class=