Kedves Szülők!

Mi már nagyon készülünk az iskolakezdésre.

Épül, szépül iskolánk. folynak a felújítási munkàlatok.
Minden terem és közösségi rész a szülők egy részének és gondnokunk segítségével kifestésre kerültek. A nagytakarítás is hamarosan véget ér.
A héten elkészült a játszótér egy részének új gumilapozása. Köszönjük az Érdi Tankerületi Központnak a biztonságos környezetre szánt új gumi lapok és felszerelesükre fordított 1.980.000 forintot.
A korábban nyert magyar falu pályázat keretében elhelyezésre került az udvaron a biztonsági védőkerítés és készülnek a lépcsők burkolása is.
A főépület belső nagy lépcsője is csúszásmentességet kapott.
Kiskertünk is bővelkedik paradicsom különlegességekkel. A retek helyére 2 hete ültetett borsó is szépen fejlődik.
Az új németes terem is bútorokat kapott. Ma sokat pakolt Pappné Polacsek Orsolya tanárnő és egy kedves apuka. Köszönjük Esztella Angyalné Bocsoknak a sok pakolófelületet biztosító szekrényeket.
A nyári munkákban való részvételt mindenkinek nagyon köszönöm!