A tanév végeztével a gyerekek nagy-nagy örömére idén is tudtunk kosaras sport tábort tartani.

Napjaink vidámságban, jókedvben teltek, sok-sok játékkal és mozgással. A kosárlabdázás mellett többek között még váltófutóversenyt, különböző dobóversenyeket, vízicsatát is tartottunk, amit a gyerekek különösen élveztek. Fagyiztunk, énekeltünk, igazán jó kis közösséggé formálódtunk. Utolsó nap zárásként, a már-már hagyományosnak tekinthető "gyerekek-szülők együtt" kosárlabda meccsen drukkolhattunk egymásnak. Nagyon jól sikerült a tábor, tanítványaink sokat fejlődtek, ügyesedtek ez alatt az öt nap alatt. Köszönet érte polgármester úrnak, aki lehetővé tette számunkra a tornaterem használatát.

 akadálymentes honlap

Ökoiskola logo


Iskolánk a Müpa Partneriskola-programhoz csatlakozott

COVID érintettség:
Pozitív COVID tesztje van:
0 fő tanuló
0 fő felnőtt
Karanténban van:
0 osztály

div class=