Az idei nyáron egy fantasztikus hetet töltöttünk együtt a gyerekekkel a Hagyományőrzők Házában a Tiritarka Tábor folyamán.

Nagyon jó csapat gyűlt össze, és az időjárás is szuper volt.
A programokban dúskáltunk, nem volt időnk unatkozni. Tűzzománc medálokat készítettünk, agyagoztunk, a Budakeszi Vadasparkban voltunk, moziztunk, utána a Millenárison játszótereztünk, Perbállal ismerkedtünk, és minden nap finomakat ettünk. Sorolhatnám, mi mindenben bővelkedtünk még, de hatalmas élmény volt, és rengeteg emlékkel búcsúztunk a tábor végén.
Ősszel viszont jön a folytatás egy 2 napon mini Tiritarka Táborral. A részletekkel időben jelentkezünk.
Budai István Polgármester úrnak köszönjük, hogy rendelkezésünkre bocsátotta a Hagyományőrzők Házát, ami bázisként szolgált. Köszönjük Kaiser Erzsike közreműködését, és a szülők támogatását.
Mindenkinek jó iskolakezdést, örömöt, kitartást, és szorgalmat kíván az új tanévhez a két táborvezető:

Orsi néni és Zsóka néni