A budapesti BOK csarnokban rendezték idén a középfokú intézményekben tanulható szakmák bemutatkozását, amelyre 2022. 10. 4-én délelőtt ellátogatott iskolánk minden 7.-8. osztályos diákja és az őket kísérő 3 osztályfőnök.

A helyszínen testközelből láthattuk a különféle szakmák képviselőit munka közben, de saját ügyességüket is kipróbálhatták az arra vállalkozó diákok. Volt, aki elektromos áramköröket állított össze, vajretek palántát ültetett, szárazvirág csokrot kötött, de beülhetett a fodrászok székébe egy szép hajfonatért, vagy kipróbálhatta a rendőri pajzsot „akció” közben. A több száz látogató miatt hatalmas sorok alakultak ki a legkedveltebb helyszíneken, de, ha volt kitartása, végül minden diák megtapasztalhatta a neki fontos élményt.

Gulácsiné Kozma Sarolta
osztályfőnök 8.a