Októberben volt az állatok világnapja. Ebből az alkalomból meghívtuk iskolánk alsósaihoz Tóth Gábort, aki interaktív előadásával lenyűgözte, és megnevettete a gyerekeket.

"Az alkalmazkodás mesterei" című ismeretterjesztő, élő állatokat bemutató előadás során a vidéki/városi életközösséget alkotó fajok sokszínű világába pillanthattak be a diákok. A műsorban a legkisebbektől (egér, patkány, görény, nyest) a legnagyobbakig (róka, borz, kutya) képviseltették magukat a kézből nevelt szelíd vadállatok. Már nem először jár iskolánkban az "Állati jó bemutató", és reméljük tavasszal "A madarak világa" c. előadást is láthatjuk majd. Budai István Polgármester Úrnak köszönjük, hogy a programhoz biztosította számunkra a Hagyományőrzők Házát. Pappné Polacsek Orsolya szervező tanár

 akadálymentes honlap

Ökoiskola logo


Iskolánk a Müpa Partneriskola-programhoz csatlakozott

COVID érintettség:
Pozitív COVID tesztje van:
0 fő tanuló
0 fő felnőtt
Karanténban van:
0 osztály

div class=