„Az összedolgozás képessége az egyik legnagyobb érték az életben.” – ez a Bolyai csapatverseny jelmondata.

Napjainkban az életünk számos területén szükség van a kreatív együttműködésre, a hatékony és motivált feladatvégzésre, az egymástól való tanulásra. A Budajenői Általános Iskola 64 diákja indult 3-8. évfolyamon a 2022. évi megyei Bolyai anyanyelvi csapatversenyen 4 fős csapatokban. Az elért eredmények hűen tükrözik az intézményben folyó anyanyelvi oktatás magas színvonalát, a csoportmunka tanulási módszerének produktív alkalmazását.

A legjobb eredményt elérő diákjaink:

10. helyen végzett a 7. évfolyamon Ille Magdaléna, Nagy Tamara Míra, Kövesdi Emília és Ungvári Nelli diákokból álló csapat.

9. helyen végeztek a 3. évfolyamos tanulóink: Kalmár Kende, Kiss Eszter, Szabó Sebestyén és Venczel Anna.

1. helyen végeztek, az országos döntőbe jutottak a 8. a osztályba járó végzőseink: Farkas Enikő, Kovács Dénes Bence, Pál Szonja és Tamás Zsigmond Leó.

Büszkék vagyunk kiváló teljesítményükre!