Az 5-6. osztályos fiúk és lányok Biatorbágyon jártak, ahol az Atlétika Diákolimpia körzeti döntőjét rendezték.

Hosszú és élménydús napon vagyunk túl. A gyerekek mindent beleadtak, hatalmasat versenyeztek. Mindenki kihozta magából a lehető legtöbbet. Nagyon büszke vagyok mindkét csapatra.

A fiúk az induló 12 csapatból holtversenyben a perbáli iskolával a 5. helyen zárták a versenyt!

Gratulálok fiúk! A sikerért mindent megtett: Venczel Márton, Tóth Nimród, Lippai Benedek, Ádám Ákos, Sugár Barna és Virág Barabás. Külön köszönet Barabásnak, aki első körben nem került be a csapatba, viszont a váratlanul lebetegedő társa helyett ma reggel ugrott be a csapatba, hogy teljes létszámmal indulhassunk neki a versenynek. Köszönjük Barabás!!!

A lányok csoportjában 10 csapat állt rajthoz, mi végül a 7. helyen végeztünk.

Csapattagok: Partics Dóra, Papp Sarolta, Brezina Anna, Schmidt Emma, Gáti Júlia és Engler Anna.

Szép volt lányok!