A Herman Ottó Verseny országos döntőjében 4 tanulónk képviselheti iskolánkat!

A 2022-23 tanévben az 5. és 6. osztályosok számára rendezett Herman Ottó Verseny megyei fordulójába az iskolai fordulóból 6 tanulónk jutott be: Németh András 6.a, Steiner Botond 6.a, Zsinkó Benjamin 5.o, Sugár Barna 5.o, Virág Barabás László 5.o, Horváth Márton 5.o. Az országos döntőbe 4 tanuló jutott be, akik június 3-án 10 órától részt vehetnek a döntőben az ELTE Lágymányosi Déli Tömbjében: Németh András 6.a, Steiner Botond 6.a, Zsinkó Benjamin 5.o, Sugár Barna 5.o. Ezen a versenyen a természettudomány tananyagon túl az év élőlényeit és Herman Ottó életét kell nagyon pontosan tudniuk a versenyzőknek. Nagyon jó szövegértéssel, figyelemmel kell kiválasztaniuk a jó megoldást/megoldásokat, mert csak a tökéletes válaszokért jár pont és vannak becsapós feladatok is, amelyek különösen nagy odafigyelést igényelnek. Sokat kell gyakorolni a megfelelő rutin megszerzéséhez, hogy ilyen szép eredményt lehessen elérni! Gratulálunk és szurkolunk a négy fiúnak az országos döntőben is!

Hudák Istvánné Ági néni


 akadálymentes honlap

Ökoiskola logo


Iskolánk a Müpa Partneriskola-programhoz csatlakozott

COVID érintettség:
Pozitív COVID tesztje van:
0 fő tanuló
0 fő felnőtt
Karanténban van:
0 osztály

div class=