Az őszi bemutató után következett az Állati jó bemutató! folytatása.

Május 10-én a Madarak és fák napján szó szerint ismét állati jó élményben volt része a gyerekeknek. Az alsó osztályosok két csoportban nézhették meg Gőgös Zsuzsanna bemutatóját, melyben a körülöttünk élő madarak szerepeltek.
„Az előadás a madárvilág szépségeire, változatosságára és alkalmazkodó-képességére mutat rá. A madarak táplálék-állatainak a biológiai rendszer összefüggéseire hívja fel a figyelmet. Elmeséli miért és miről énekelnek madaraink, mekkorák, hol élnek és mivel táplálkoznak, mit tegyünk avagy ne tegyünk természeti környezetünk védelme érdekében.

Állatszereplők: sikló, patkány, kanári, uhu, Harris héja, galambok.”

Reméljük mindenkinek tetszett az előadás, és ezután még jobban odafigyelünk a körülöttünk élő madarakra, környezetünkre.

Pappné Polacsek Orsolya
szervező-tanár


 akadálymentes honlap

Ökoiskola logo


Iskolánk a Müpa Partneriskola-programhoz csatlakozott

COVID érintettség:
Pozitív COVID tesztje van:
0 fő tanuló
0 fő felnőtt
Karanténban van:
0 osztály

div class=