Iskolánk harmadik alkalommal regisztrált a Digitális Témahét programra.

Elsőtől a nyolcadikos osztályokig minden tanuló aktív részese volt annak a projektmunkának, amely a szimmetria fogalmának megismerését és annak a körülöttünk lévő világban való megjelenését tűzte ki célul. Változatos feladatokat oldottak meg a gyerekek a növénymandala készítéstől a térbeli formák, a kódolás és kódfejtés, a microbit programozás, a digitális puzzle készítése, ill. kirakása, a szimmetrikus szavakból álló szófelhők megalkotása, szimmetrikus Lego-várak építése, vízben tükröződő házak rajzolása, és papírállatkák készítéséig. A tevékenységekről és az elkészült munkákról film készült, amelyet néhány nyolcadikos tanuló /Jernei Nóra 8.b, Lengyel Zoltán 8.a, Tárnok Zétény 8.a/ operatőri tehetségét dicséri. A film elkészítését Temesfői Petra (8.a) vállalta és oldotta meg kiválóan. A videót iskolánk honlapján lehet megtalálni. Köszönjük a projekt kitalálójának, szervezőjének, Gulácsiné Kozma Saroltának a munkáját, valamint az osztályfőnökök és a nyolcadikos diákok segítségét.

 akadálymentes honlap

Ökoiskola logo


Iskolánk a Müpa Partneriskola-programhoz csatlakozott

COVID érintettség:
Pozitív COVID tesztje van:
0 fő tanuló
0 fő felnőtt
Karanténban van:
0 osztály

div class=