"FÉNYESEBB A LÁNCNÁL A KARD" A XI. KÁRPÁT-MEDENCEI RAJZPÁLYÁZAT EREDMÉNYEI

Tényleg, számunkra is úgy tűnik, mintha egyre fényesebb lenne.
Büszkék lehetünk iskolánk tehetséges rajzolóira, mert idén is kitettek magukért. Ma Székesfehérváron a Szent István Művelődési Házban (Liszt Ferenc u. 1.) megrendezett ünnepélyes díjátadón derült ki, hogy a díjszerző portyáink még sikeresebbek, mint az elmúlt esztendőkben.
Ismét kiválóan szerepeltek ugyanis a rangos XI. Kárpát-medencei rajzpályázaton. Ezúttal heten jutottak be az élbolyba:

Kiváló teljesítményükért

KÜLÖNDÍJBAN RÉSZESÜLTEK:
Engler Anna és Kókai Anna (6.a osztályosok)

ARANYCERUZA-DÍJASOK:
Nagy Botond Árpád és Percze Bianka (7. osztályosok)

BRONZ CERUZA-DÍJASOK:
Finok Enikő, Kövesdi Emília és Rack András 7. osztályos tanulóink.

Gratulálunk tehetséges rajzolóinknak, akik kiváló alkotásaikkal - a szervező szerint is - messze kimagaslottak a mezőnyből.

Sajnos csupán három diákunk tudott jelen lenni az ünnepségen: Kókai Anna, Nagy Botond és Rack András. Néhány fényképpel ecsetelni próbáljuk a díjátadó meghitt pillanatait és környezetét.
(Rajztanár)