ALSÓ TAGOZAT

Pásztor Zoltán önkéntesként állatvédelemmel, állatmentéssel foglalkozik, dolgozott hosszabb ideig az Etyeki menhelyen, járja országszere a menhelyeket segítő csapattal, valamint a Westie Rescue Hungary mentett kutyáinak gazdikereső ügyeit intézi és több éve ideiglenes befogadó is feleségével.
Az évek alatt szerzett tapasztalataikat szeretnék megosztani, ezért 5 évvel ezelőtt indítottak egy iskolai programot, mert úgy érezték óriási szükség van a változásra.
A gyerekek befogadóképessége, érdeklődése tökéletes alap ahhoz, hogy a jövőben másképpen alakuljon az állatokhoz való hozzáállás.
Eddig 187 bemutatót tartottak.
A Budakeszi Vadaspark és a Fővárosi Állatkert is meghívta Őket, orvosi rendelő csapatépítő tréningjének is voltak szereplői.
Zoltán a legnagyobb energiáját a tájékoztatásra, valós helyzetek megismertetésre, az érzékenyítésre fordítja.
A bemutatókért összegyűlt tárgyi adományokat (élelem, póráz, nyakörv, plédek, játékok, tisztítószerek...) szívesen elfogadnak.
Ezeket eljuttatják egy ténylegesen rászoruló menhelynek, akik lefényképezik és köszönő poszttal kiteszik az oldalukra, megnevezve, akiktől kapták.
Mentett és saját kutyát / kutyákat mindig visznek, természetesen ők nyugodt, egészséges, szocializált, kipróbált állatok.
Céljuk továbbá, hogy minél szélesebb korosztállyal megismertessék, hogyan is bánjunk megfelelően az állatokkal!