Tisztelt Szülők!

Tájékoztatjuk, hogy a mai napon megnyílt a KIFIR általános iskolai adatbegyűjtő alkalmazás (szülők számára) (a továbbiakban: Szülői program), amely a középfokú iskolákba történő jelentkezéshez szükséges adatbegyűjtő lap(ok) előállítására és nyomtatására szolgál. A programot kizárólag az általános iskolák 8. osztályos tanulóinak szülei használhatják a középfokú iskolákba történő jelentkezés előkészítésére, a tanulók személyes, értesítési, valamint továbbtanulási adatainak megadására. Használata kizárólag a szülők és az általános iskola közötti kommunikációt segíti.

A programba történő belépésre és a programhasználatra vonatkozó információkat az Oktatási Hivatal www.oktatas.hu honlapjának jobb oldalán a KÖZÉPFOKÚ FELVÉTELI ELJÁRÁS felirat alatt A középfokú felvételi eljárás információi linkgyűjteményben érhetik el a KIFIR adatbegyűjtő alkalmazás (kizárólag az általános iskolák 8. évfolyamos tanulóinak szülei számára) cikkben.

Iskolavezetés

 akadálymentes honlap

Ökoiskola logo


Iskolánk a Müpa Partneriskola-programhoz csatlakozott

COVID érintettség:
Pozitív COVID tesztje van:
0 fő tanuló
0 fő felnőtt
Karanténban van:
0 osztály

div class=