„Az összedolgozás képessége az egyik legnagyobb érték az életben.”

– ez a Bolyai csapatverseny jelmondata. Napjainkban az életünk számos területén szükség van a kreatív együttműködésre, a hatékony és motivált feladatvégzésre, az egymástól való tanulásra. A Budajenői Általános Iskola 65 diákja 17 csapattal indult 3-8. évfolyamon a 2023. évi megyei Bolyai anyanyelvi csapatversenyen 3-4 fős csapatokban. Az elért eredmények hűen tükrözik az intézményben folyó anyanyelvi oktatás magas színvonalát, a csoportmunka tanulási módszerének produktív alkalmazását.

A legjobb eredményt elérő diákjaink:

4. helyen végzett a 8. évfolyamon Nagy Botond Árpád, Rack András, Sebestyén Zoltán és Tarcsi Mátyás végzős diákokból álló csapat.

7. helyen végeztek az 5. évfolyamos tanulóink: Bacsó Bence, Bacsó Máté és Paxián Milán.

15. helyen végzett a 3. évfolyamon  Czizmár Lilien, Németh Noémi, Szihalmy Szofi és Pszota Sára.

Büszkék vagyunk kiváló teljesítményükre!

 akadálymentes honlap

Ökoiskola logo


Iskolánk a Müpa Partneriskola-programhoz csatlakozott

COVID érintettség:
Pozitív COVID tesztje van:
0 fő tanuló
0 fő felnőtt
Karanténban van:
0 osztály

div class=