Kedves Szülők!

Iskolánk tavaly már sikeresen csatlakozott a Karácsonyi MOSOLYMANÓK felhívására. Kérjük, ha módjukban áll, idén is fogjunk össze és tegyük boldogabbá a rászoruló gyermekek karácsonyát.
Használt, de jó állapotú játékokat várunk, szépen becsomagolt cipősdobozban. A csomagok maximum 50 X 50 X 50 cm méretűek lehetnek. A küldeményeket kizárólag postai feldolgozásra alkalmas, ragasztószalaggal lezárt-leragasztott, sérülésmentes kartondobozba tegyék.
Kérjük, hogy NE tegyenek a dobozra masnit vagy szalagot! Rá kell írni a dobozra, hogy milyen NEMŰ és KORÚ gyermeket kívánnak megajándékozni.
Az ajándékokat 2023. december 5., keddig várjuk. A MosolyManók akcióban az összegyűjtött ajándékokat a Máltai Szeretetszolgálat a GLS Hungary szolgáltató segítségével juttatja el a rászoruló gyermekek részére.

 akadálymentes honlap

Ökoiskola logo


Iskolánk a Müpa Partneriskola-programhoz csatlakozott

COVID érintettség:
Pozitív COVID tesztje van:
0 fő tanuló
0 fő felnőtt
Karanténban van:
0 osztály

div class=