A diákolimpia versenyeket tekintve az idei tanév jelentős változásokkal indult.

Az új szabályok szerint a körzeti döntők 3 fordulóból állnak, az elért eredményeket összesítik, a legjobb csapat pedig továbbjut a megyei versenyre. A Futsal Diákolimpia körzeti döntője november 14-én zárult le, a budajenői fiúk pedig a 3. helyen végeztek. Hosszú volt így a verseny, háromszor találkoztunk az ellenfelekkel, de mindez egyben lehetőség is volt kicsit jobban megismerni a többi csapatot, és kipróbálni önmagukat más iskolákkal szemben. Büszke vagyok a csapatra, mert reálisan felmérték esélyeiket, és ennek megfelelően készültek az éppen következő megmérettetésre. Mindig volt előttük egy cél, amiért a legjobb tudásuk szerint küzdöttek. A csapat többsége végzős diák, felvételi előtt áll, a versenyről hazafelé tartva pedig, az érmeket nézegetve, azokat lóbálva, arról beszélgettek, hogy milyen inspiráló, pozitív élmény volt ez a három forduló. A végeredmény pedig egy bronzérem lett a felvételi előtt. A játékért jöttek és szerintem jót játszottak. Csapattagok: Nagy Botond, Szigeti Soma, Rack András, Sebestyén Zoltán, Tarcsi Mátyás, Heitler Botond, Martinovics Zsombor és Ádám Ákos. (Soma sajnos nincs a képeken, egy sérülés miatt nem tudta megvárni az eredményhirdetést.)

Gratulálok fiúk!
Pozsgai Szabina

 akadálymentes honlap

Ökoiskola logo


Iskolánk a Müpa Partneriskola-programhoz csatlakozott

COVID érintettség:
Pozitív COVID tesztje van:
0 fő tanuló
0 fő felnőtt
Karanténban van:
0 osztály

div class=