Tavaly indult útjára a madármentő táborunk, aminek nagy sikere volt, ezért folytatjuk. Idén négy alkalommal lesz nálunk tábor, ahol a madármentés fortélyait tanulhatják meg az érdeklődők. De a szakmai program mellett kirándulásra is jut majd idő. Csónakázás a vadregényes Hortobágy-folyón, látogatás a Vadasparkban, kézműveskedés és hajnali madár les színesíti a tábor programját.

A hortobágyi Madárkórházban mindenki lehet madármentő! A gyerekek megtanulhatják, hogyan kell ellátni egy sérült madarat, kézből etethetnek vadmadarakat, nyomon követhetik a gyógyulásukat, vagy akár a műtétnél, gondozásnál is besegíthetnek. Madárfotós lesünkben akár hajnalban is fotózhatnak! A halastavi madárles túrán, a Hortobágy folyó melletti Vadasparkban pedig bele leshetnek a pusztai élet titkaiba. A kézműves foglalkozásokon pedig a kézműves mesterségekkel ismerkedhetnek meg.

A teljes táborfelhívás az alábbi linken érhető el:
http://madarpark.hu/madarmento-tabor-2017/

Részvételi díj:

30 000 Ft/fő mely tartalmazza a szállás, étkezés és a programok, belépők költségeit.

Táborok időpontjai:

  • július 26–július 2.
  • július 10-16.
  • július 24- 30.
  • augusztus 3-9.

Jelentkezés:

http://madarpark.hu/wp-content/uploads/2017/04/Jelentkezési-lap_madármentő_tábor-2017.doc

Jelentkezéshez kérjük a fenti jelentkezési lapot kitöltve az Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. e-mailcímre eljuttatni! Tárgy mezőbe kérjük feltüntetni: “madármentő tábor”

További részletek, bővebb felvilágosítás:

Konyhás István, táborvezető: +36 (30) 621-2160
 

Tisztelettel:
Madárkórház Alapítvány
0652/369-181
Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
madarpark.hu
facebook.com/madarpark

 

 akadálymentes honlap

 Étlap

 

Iskolánk a Müpa Partneriskola-programhoz csatlakozott
Iskolánk a Müpa Partneriskola-programhoz csatlakozott

COVID érintettség:
Pozitív COVID tesztje van:
0 fő tanuló
0 fő felnőtt
Karanténban van:
0 osztály