A magyar költészet napját Magyarországon 1964 óta április 11-én, József Attila születésnapján ünneplik.

Ebből az alkalomból iskolánkban is megrendezésre került a vers-és prózamondó verseny. Az alsó- és a felső tagozatos diákjaink külön-külön mérették meg magukat. Nehéz dolga volt a zsűrinek, mert sok szép, hangulatos, esetenként vidám verssel vagy prózával szerepeltek a fellépők.
Iskolánkat a pátyi területi vers-és prózamondó versenyen az alsó tagozatban versmondó kategóriában az 1-2. évfolyamon Schiffer Barnabás 2. b osztályos tanuló, a 3-4. évfolyamban Szabó Emma 3.a osztályos tanuló, próza kategóriában Károlyi Ágnes 3.a osztályos tanulók képviselik.
A felső tagozatot az 5-6. évfolyamon Nyári Bence, a 7-8. évfolyamon Tóth Nimród a vers kategóriában, míg a prózában az 5-6. évolyamot Hetey Flóra, a 7-8. évolyamot Nagy Hunor Attila képviselik.
Gratulálunk a résztvevő diákoknak, a továbbjutóknak valamint felkészítő tanáraiknak!

Horváth Szilvia

 akadálymentes honlap

Ökoiskola logo


Iskolánk a Müpa Partneriskola-programhoz csatlakozott

COVID érintettség:
Pozitív COVID tesztje van:
0 fő tanuló
0 fő felnőtt
Karanténban van:
0 osztály

div class=