A koronavírus helyzet, nemcsak az egész életünket nehezíti meg jelentősen, hanem szinte ellehetetleníti a tanulmányi versenyek megvalósítását.

De a legtöbb diáknak szüksége van a versenyhelyzetekre és arra, hogy megmutathassa miben kiemelkedő, miben jobb, mint más, mi az, amit ő kiemelkedően tud.
Ezekere a helyzetekre is gondolva az alsó tagozatosok szépírás és rajz versenyekere nevezhettek be az idei tanévben is, melyet évszakonként értékelünk, és melyről évszakonként hirdetünk eredményt.
Az értékelés nem könnyű, mert diákjaink szép, igényes munkájukkal mindig magasra teszik a lécet. A jutalom a közösség előtti dicséret mellett oklevél és egy szelet csokoládé.
Gratulálunk a helyezést elérteknek és további lelkesedést kívánunk Mindenkinek a tavaszi fordulóhoz!

Horváth Szilvia