Iskolánkban immár hagyomány, hogy sok lelkes gyermek vesz részt a Bolyai Matematika Csapatversenyen.

A verseny célja: segíteni a diákokat azon képességek kifejlesztésében, hogy közösen, összedolgozva oldjanak meg problémákat, átélve az együtt gondolkodás örömét.
A megyei/körzeti fordulón október 14-én összesen 15 csapat indult, 3-8. osztályos tanulók. Sok szép eredmény született, kiemelkedő közülük György Andi néni tanítványainak „Osztók és szorzók” nevű csapata, tagjai: Goda Tibor Bendegúz, Kalmár Kende és Szabó Sebestyén. Ők 5. helyezést értek el, ezzel a díjazottak közé jutottak. Szeretettel gratulálunk, büszkék vagyunk rájuk!

 

 akadálymentes honlap

Ökoiskola logo


Iskolánk a Müpa Partneriskola-programhoz csatlakozott

COVID érintettség:
Pozitív COVID tesztje van:
0 fő tanuló
0 fő felnőtt
Karanténban van:
0 osztály

div class=