Elérkeztünk az idén 19. alkalommal megrendezésre kerülő, immár a térségben nagy hagyománnyal rendelkező „Zsámbéki-medence kis matematikusa” területi verseny döntőjéhez.

Az idei versenyen 11 iskola 209 tanulója vett részt a meghirdetett három korcsoportban, akik közül 45-en jutottak be két levelező forduló után a verseny döntőjébe. Iskolánkból 43 tanuló jelentkezett, 12-en jutottak tovább:

Magyar Nóra, Bacsó Bence, Aszmann Bori, Steiner Botond, Sugár Barna, Engler Benedek, Péter Barna, Temesfői Petra, Sebestyén Zoltán, Bicskey Barbara, Vecsernyés Nóra, Garbaisz-Klicsu Ákos

Köszönjük Krizsák Zsóka néninek, Horváth Szilvi néninek, Sugárné Vojta Szilvi néninek és Palojtayné Szebeny Mariann néninek a versenyre való felkészítést.

A döntő időpontja: 2023. március 25. 9.00 óra

Sok sikert kívánunk!