Iskolánk kiemelt feladatának tartja a környezettudatos magatartás kialakítását, a fenntartható fejlődés pedagógiáját.

Közös célunk, hogy a diákokban egy olyan szemléletmódot alakítsunk ki, mely tudatosan formálja, építi környezetét. Védelmet nyújt a legkisebbeknek is, nevezetesen az itt élő és fészkelő madaraknak. Ezen feladat megvalósításaként a „Tegyük szebbé környezetünket” program keretében minden napközis csoport megtervezett egy-egy madáretetőt.

A csoportok változatos technikákkal, természetes valamint újrahasznosítható anyagokból készítették el alkotásaikat: 1.csoport: tejes dobozból; 3.csoport: orvosi spatulából; 4.csoport: tejes doboz és orvosi spatula kombinációjából; 5.csoport: PET palackból; 6.csoport:préselt falapokból, fagyöngyökből.

P. Bujdosó Tünde

 akadálymentes honlap

Ökoiskola logo


Iskolánk a Müpa Partneriskola-programhoz csatlakozott

COVID érintettség:
Pozitív COVID tesztje van:
0 fő tanuló
0 fő felnőtt
Karanténban van:
0 osztály

div class=