Az Ökoiskola címhez méltó módon, október 15-én, szombaton olyan programot szerveztünk iskolánkban, amivel felhívhattuk a gyerekek figyelmét a Föld természeti környezetének megóvására, a környezettudatos magatartásra.

A környezetért felelős emberek nevelése, a fenntarthatóság pedagógiájának célja, hogy változatos módszerekkel, tanulásszervezési eljárásokkal tanulóink környezeti nevelését biztosítsuk. A környezettudatos szemléletformálást egészen kisgyerek korban kell elkezdeni, mely a társas részvétellel felerősíti a felelős együttműködést, mely az egész emberiség jövőjét befolyásolja.

A már meglévő ismeretekre alapozva, játékos feladatok segítségével történt az érzékenyítés, melyet nagyon lelkesen végeztek a gyerekeink.

Horváth Szilvia
4.a osztályfőnöke


képek: Horváth Szilvia

 akadálymentes honlap

Ökoiskola logo


Iskolánk a Müpa Partneriskola-programhoz csatlakozott

COVID érintettség:
Pozitív COVID tesztje van:
0 fő tanuló
0 fő felnőtt
Karanténban van:
0 osztály

div class=