Kedves Szülők!
Az Önkormányzattal egyeztetve Polgármester úr javaslatára az Iskola Alapítványa a Cseppetsem! program keretén belül szerződést kötött a Biotrans Környezetirányítási és Hulladékgazdálkodási Kft.-vel, így egy olajgyűjtő edényt helyeztek el az iskola udvarán. A gyűjtő a tornaterem mögött van, az iskola nyitvatartási idejében a parkolóból a nagykapun át, egyébként pedig az Önkormányzat felől közelíthető meg.
Az olajat zárható pet palackban (ne pattintós) vagy zárt befőttes üvegben lehet a gyűjtőbe tenni, figyeljetek a körülötte lévő terület tisztaságára is!
Köszönjük a lehetőséget, ha használjátok, környezetünk védelme mellett az Iskola Alapítványa minden leadott kilogramm használt olaj után 25 Ft támogatásban részesül!

Szülők Iskolai Szervezete