Iskolánk egyik célkitűzése a környezet védelmére, a természet megóvásának fontosságára nevelés.

A környezeti nevelés a tanórákon kívül is helyet kap, így a gyerekek április 24-én, az ÖKO-napon iskolánk udvarának „megújításában” vehettek részt. Elültettük a szülői támogatással kapott vetőmagokat, palántákat. A számos behozott virágokból és fűszernövényekből egy virágoskert, ill. egy fűszernövénykert került kialakításra. A gondos kezek munkája nyomán a padok, az udvari asztalok, az udvari játékok és a kis faház is megszépült. A tanulók megtisztították, kigazolták a levendulasort, és kardvirágot is ültettek.

P.B.Tünde


 akadálymentes honlap

Ökoiskola logo


Iskolánk a Müpa Partneriskola-programhoz csatlakozott

COVID érintettség:
Pozitív COVID tesztje van:
0 fő tanuló
0 fő felnőtt
Karanténban van:
0 osztály

div class=