Hudák Istvánné, Ági néni biológia és földrajz szakos tanár vagyok.

Négy felnőtt gyermekem van. 2014-2016-ig már tanítottam ebben az iskolában, régi-új tanárként örülök, hogy újra együtt dolgozhatok kedves kollégáimmal.
Munkám során arra törekszem, hogy tanítványaim rácsodálkozhassanak a természet szépségére és összefüggéseire mind az órákon mind a hétköznapokban, és hogy sok örömöt találjanak ezekben.
Nagy hangsúlyt helyezek diákjaimnál a testi-lelki egészségre nevelésre, hogy minél felelősségteljesebben élhessenek, vigyázzanak magukra és egymásra. Tanulásmódszertani tanácsokkal is segítem tanítványaimat, szeretem a fejlesztést és tehetséggondozást is.
Versenyekre is készítettem már fel több lelkes diákomat, és nagy örömömre szép helyezéseket értek el. Sikerélmény számomra tanítványaim érdeklődése, a pozitív visszajelzések, és hogy látom őket fejlődni.