Papp Katalin vagyok: magyar nyelv és irodalom, történelem, mozgókép- és médiakultúra szakos tanár.

2001 óta dolgozom a Budajenői Általános Iskolában, 2020-ig intézményvezető-helyettes is voltam. Tanulóim sikeresen szerepelnek a magyar központi írásbeli felvételin, különböző tanulmányi versenyeken (vers- és prózamondó verseny, helyesírási verseny). A szövegértési- és szövegalkotási készség fejlesztését kiemelten fontosnak tartom, intézményünk 6. és 8. osztályos diákjai évek óta rendkívül jó eredményeket érnek el az Országos Kompetenciamérésen. Tanóráimat a 21. század elvárásainak megfelelően drámajátékokkal, digitális eszközökkel, kooperatív tanulási technikákkal színesítem.