2008 óta élek Telkiben férjemmel és két 12 és 14 éves fiammal.

Gergő a Telki Pipacsvirág Általános Iskola hatodik osztályos tanulója, Ádám idén kezdi meg gimnáziumi éveit. Szeretünk kirándulni, utazni az aktív hétvégéken.

Korábban multinacionális cégeknél dolgoztam asszisztensi, adminisztratív pozíciókban itthon és Angliában. Iskolában nem dolgoztam, de fiaim iskolai éveinek kezdete óta, aktív önkéntese vagyok a telki Óvoda Iskola Alapítványnak és az Iskolai Szülői Szervezetnek, így sikerült betekintést nyernem az iskola életébe.

Igyekszem mihamarabb átlátni az iskola működését és ezáltal segíteni a pedagógusok, gyerekek és szülők mindennapjait.