Az étkezés lemondására kizárólag írásban van lehetőség.
Étkezési díjak: http://budajenoiskola.hu/iskolai-elet/mindennapok/467-etkezesi-dijak-valtozasa-2020

Étkezés lemondása:
Az étkezések lemondását legkésőbb a megelőző munkanap 9 óráig tudjuk elfogadni.
Kérjük a lemondás tartalmazza a gyermek nevét, osztályát, a lemondani kívánt nap, napok dátumát ifi betegség esetén -tói -ig időszak megjelölését.
A lemondásról minden esetben válasz e-mail érkezik. Ennek e/maradása esetén kérjük, ellenőrizze az e-mail cím helyességét, a küldés sikerességét majd lemondását ismételje meg.

Étkezés módosítása:
A napi 3x-i, ifi napi 1x-i étkezés váltására hónap közben nincs lehetőség, ezt legkorábban a következő hónap 1-től áll módunkban módosítani.
Legkésőbb a megelőző hónap utolsó munkanap 9 óráig kérjük írásban jelezni.

Étkezés végleges lemondása:
Az étkezés végleges lemondása csak írásos nyilatkozat alapján fogadható el. A kitöltött nyilatkozatot kérjük az intézményvezetővel átvetetni, és a fenti e-mail címre elküldeni szíveskedjenek.

Étkezés díjának fizetése:
Az étkezés díjának fizetése utólagos elszámolás alapján történik.

Csekk
A tárgyhót követő hó 12-ig számlához csatolt csekk kerül kiosztásra. Kérjük, a fizetési határidő pontos betartását!
A határidőn túl befizetett étkezési díj tartozás formájában jelenik meg a csekken, azaz a feltüntetett összeg eltér a számlán kimutatott összegtől. ( ebben az esetben lehetőség van a számlán szereplő összeg utalására, ill új, javított csekk iqénylésére)

Atutalás
A tárgyhót követő hó 12-ig a számla e-mailben kerül kiküldésre.
Kérjük, a beazonosításhoz az átutalás során a számlán szereplő adatok megadásakor különös figyelemmel járjanak el!
Hivatkozás minden esetben a számla sorszám és a gyermek neve!
Az e-mail-es kapcsolattartáshoz a gyermek nevét, osztályát, szülő nevét és email címét kérjük elküldeni a fenti e-mail címre.

Bujdosó Krisztina