2017. október 21-22-én rendezte meg a pátyi Bellandor lovardában a Magyar Lovas Szövetség díjlovagló szakága az U25 és Talentum Kupa Országos bajnokságot. A Talentum Kupa bajnokságra minősülést kellett szerezni a ló-lovas párosoknak, az U25 nyitott bajnokság volt.

 

Dallos Anna, a Budajenői Általános Iskola 7. a osztályos tanulója a Talentum bajnokságban mindkét napi kiváló lovaglásával az ifi E kategóriájának bronzérmese lett 6 éves fekete Darky nevű sportpónijával. Az országos mezőnyben 20 minősült lovas indult ebben a kategóriában, ebből 15 ifi, azaz 18 éves vagy annál fiatalabb.

 

 

Anna és Darky az U16 bajnokságban is indult A osztályban, ahol 20 ló-lovas páros közül az első versenynap a 3., a második versenynap pedig a 4. helyet szerezte meg. Ezzel a teljesítménnyel a Hóka Lovassport Egyesület tagjaként másik két egyesületi versenytársával együtt az U25 csapatbajnokság ezüstérmét szerezték meg.

Dallos Kata

 akadálymentes honlap

 Étlap

 

Iskolánk a Müpa Partneriskola-programhoz csatlakozott
Iskolánk a Müpa Partneriskola-programhoz csatlakozott