A Budajenői Általános iskolában tartottak kerékpár-regisztrációt a budaörsi rendőrök.

 

A Budajenői Általános Iskolában 2018. szeptember 28-án a BikeSafe országos program keretében regisztráltathatták kerékpárjaikat a diákok. A megelőzési program azért jött létre, hogy a gyerekek is részesei lehessenek egy bűnmegelőzési programnak, amiben megtanulhatják, hogy hogyan ne váljanak áldozattá és mit tehetnek annak megelőzése érdekében, hogy kerékpárjaikat ellopják. A regisztráción résztvevő gyerekek a regisztrálást követően a Pest Megyei Rendőr-főkapitányság Balesetmegelőzési Osztálya által biztosított kerékpáros láthatósági felszereléseket tartalmazó ajándékcsomagot vehettek át.

 

http://www.police.hu/hu/hirek-es-informaciok/bunmegelozes/vagyonvedelem/bikesafe-program-budajenon

 

 akadálymentes honlap

 Étlap

 

Iskolánk a Müpa Partneriskola-programhoz csatlakozott
Iskolánk a Müpa Partneriskola-programhoz csatlakozott